Chet
Premier Elo
1.22
Αναλογία K/D
55.29%
Ποσοστό Νικών
52.8%
Headshot %
Ρόλος: Entry Fragger
Μικρόφωνο: Ναι
i own this site lol
Κύρια Σημεία Προφίλ
Κύριο Όπλο
AK-47
Ακρίβεια Headshot
52.8%
(Top 20%)
Μέση Ζημιά / Γύρο
150.54 (Top 50%)
Κατάσταση Λογαριασμού
Δεν Εντοπίστηκαν Bans
Αναλυτικά Στατιστικά
Kills με Μαχαίρι
1,686
Kills με Taser
176
Kills με Χειροβομβίδα
383
Kills με Molotov
325
Kills στα Τυφλά (Blinded)
3,093
Kills με Όπλα Εχθρού
9,752
Όπλα που Δωρίστηκαν (Drops)
9,327
Συνολικά Χρήματα που Κερδήθηκαν
$318M
Matches που Παίχτηκαν
4,965
Συνολική Ζημιά που Προκλήθηκε
14M
Τάσεις Απόδοσης
Η εξέλιξη των στατιστικών σας με την πάροδο του χρόνου. Ενημερώνεται καθημερινά κατά τη σύνδεση.
Αναλογία K/D
Ποσοστό Νικών
Headshot %
ADR
Kills με Όπλα
Ποσοστό Νίκης Γύρων ανά Χάρτη
Τάση Ακρίβειας Όπλων (%)
Τάση Αντικειμενικού Παιχνιδιού (Objectives)
Τύποι Kills
Επιδεξιότητα Όπλων
Αναλυτική ανάλυση απόδοσης ανά όπλο.
| Όπλο | Kills | Ακρίβεια | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 35,544 | 18.6% |
|
|
M4A4 | 10,038 | 17.8% |
|
|
AWP | 8,705 | 37.2% |
|
|
P2000 | 6,039 | 20.6% |
|
|
Desert Eagle | 5,748 | 26.3% |
|
|
Glock-18 | 3,909 | 18.5% |
|
|
AUG | 2,670 | 21.8% |
|
|
Galil AR | 2,051 | 16.9% |
|
|
P250 | 1,944 | 20.9% |
|
|
P90 | 1,693 | 15.2% |
|
|
Knife | 1,686 | 0% |
|
|
FAMAS | 1,671 | 19.5% |
|
|
MAC-10 | 1,625 | 16.4% |
|
|
MP9 | 1,616 | 18.5% |
|
|
UMP-45 | 1,381 | 20.6% |
|
|
SSG 08 | 1,361 | 28.3% |
|
|
Negev | 1,281 | 5.3% |
|
|
MP7 | 1,187 | 19.3% |
|
|
XM1014 | 870 | 17.4% |
|
|
SG 553 | 769 | 18.5% |
|
|
PP-Bizon | 601 | 13.4% |
|
|
MAG-7 | 469 | 19.2% |
|
|
Tec-9 | 407 | 16.4% |
|
|
HE Grenade | 383 | 0% |
|
|
M249 | 369 | 13.2% |
|
|
Scar20 | 352 | 21.3% |
|
|
Molotov | 325 | 0% |
|
|
Dual Berettas | 325 | 14% |
|
|
Five-SeveN | 296 | 19.8% |
|
|
Nova | 281 | 17.3% |
|
|
G3sg1 | 257 | 17.1% |
|
|
Zeus x27 | 176 | 0% |
|
|
Sawed-Off | 138 | 16.9% |
Επιδεξιότητα Χαρτών
Ποσοστά νικών και γύροι που παίχτηκαν σε διάφορους χάρτες.
Inferno
Ποσοστό Νίκης
50.7%
Γύροι που Παίχτηκαν
14,581
Nuke
Ποσοστό Νίκης
52.1%
Γύροι που Παίχτηκαν
10,471
Dust II
Ποσοστό Νίκης
51.5%
Γύροι που Παίχτηκαν
7,966
Train
Ποσοστό Νίκης
52.6%
Γύροι που Παίχτηκαν
7,337
Lake
Ποσοστό Νίκης
50.9%
Γύροι που Παίχτηκαν
3,790
Vertigo
Ποσοστό Νίκης
47.4%
Γύροι που Παίχτηκαν
3,788
Cobblestone
Ποσοστό Νίκης
49%
Γύροι που Παίχτηκαν
3,703
Office
Ποσοστό Νίκης
76.5%
Γύροι που Παίχτηκαν
324
Shoots
Ποσοστό Νίκης
100%
Γύροι που Παίχτηκαν
9
Italy
Ποσοστό Νίκης
100%
Γύροι που Παίχτηκαν
7
Baggage
Ποσοστό Νίκης
100%
Γύροι που Παίχτηκαν
7
Sugarcane
Ποσοστό Νίκης
100%
Γύροι που Παίχτηκαν
2
Ανάλυση Απόδοσης Leetify