Chet
Elo Premier
1.22
Rata K/D
55.29%
Rata de Victorie
52.8%
Procent Headshot
Rol: Entry Fragger
Microfon: Da
i own this site lol
Repere Profil
Arma Semnătură
AK-47
Precizie Headshot
52.8%
(Top 20%)
Daune Medii / Rundă
150.54 (Top 50%)
Status Cont
Nicio Interdicție Detectată
Statistici Detaliate
Eliminări cu Cuțitul
1,686
Eliminări cu Taserul
176
Eliminări cu Grenada
383
Eliminări cu Molotov
325
Inamici Orbiți Eliminați
3,093
Eliminări cu Arma Inamicului
9,752
Arme Donate
9,327
Total Bani Câștigați
$318M
Meciuri Jucate
4,965
Total Daune Provocate
14M
Tendințe de Performanță
Progresia statisticilor tale în timp. Actualizat zilnic când te conectezi.
Rata K/D
Rata de Victorie
Procent Headshot
ADR
Eliminări pe Armă
Rata de Victorie Runde pe Hărți
Tendință Precizie Arme (%)
Tendință Joc la Obiectiv
Tipuri de Eliminări
Măiestrie cu Armele
Defalcare detaliată a performanței pe armă.
| Armă | Eliminări | Precizie | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 35,544 | 18.6% |
|
|
M4A4 | 10,038 | 17.8% |
|
|
AWP | 8,705 | 37.2% |
|
|
P2000 | 6,039 | 20.6% |
|
|
Desert Eagle | 5,748 | 26.3% |
|
|
Glock-18 | 3,909 | 18.5% |
|
|
AUG | 2,670 | 21.8% |
|
|
Galil AR | 2,051 | 16.9% |
|
|
P250 | 1,944 | 20.9% |
|
|
P90 | 1,693 | 15.2% |
|
|
Knife | 1,686 | 0% |
|
|
FAMAS | 1,671 | 19.5% |
|
|
MAC-10 | 1,625 | 16.4% |
|
|
MP9 | 1,616 | 18.5% |
|
|
UMP-45 | 1,381 | 20.6% |
|
|
SSG 08 | 1,361 | 28.3% |
|
|
Negev | 1,281 | 5.3% |
|
|
MP7 | 1,187 | 19.3% |
|
|
XM1014 | 870 | 17.4% |
|
|
SG 553 | 769 | 18.5% |
|
|
PP-Bizon | 601 | 13.4% |
|
|
MAG-7 | 469 | 19.2% |
|
|
Tec-9 | 407 | 16.4% |
|
|
HE Grenade | 383 | 0% |
|
|
M249 | 369 | 13.2% |
|
|
Scar20 | 352 | 21.3% |
|
|
Molotov | 325 | 0% |
|
|
Dual Berettas | 325 | 14% |
|
|
Five-SeveN | 296 | 19.8% |
|
|
Nova | 281 | 17.3% |
|
|
G3sg1 | 257 | 17.1% |
|
|
Zeus x27 | 176 | 0% |
|
|
Sawed-Off | 138 | 16.9% |
Competență pe Hărți
Rata de victorie și rundele jucate pe diferite hărți.
Inferno
Rata de Victorie
50.7%
Runde Jucate
14,581
Nuke
Rata de Victorie
52.1%
Runde Jucate
10,471
Dust II
Rata de Victorie
51.5%
Runde Jucate
7,966
Train
Rata de Victorie
52.6%
Runde Jucate
7,337
Lake
Rata de Victorie
50.9%
Runde Jucate
3,790
Vertigo
Rata de Victorie
47.4%
Runde Jucate
3,788
Cobblestone
Rata de Victorie
49%
Runde Jucate
3,703
Office
Rata de Victorie
76.5%
Runde Jucate
324
Shoots
Rata de Victorie
100%
Runde Jucate
9
Italy
Rata de Victorie
100%
Runde Jucate
7
Baggage
Rata de Victorie
100%
Runde Jucate
7
Sugarcane
Rata de Victorie
100%
Runde Jucate
2
Analiza performanței Leetify