Chet
Рейтинг Premier (Elo)
1.22
Співвідношення K/D
55.29%
Відсоток перемог
52.8%
Відсоток хедшотів (HS)
Роль: Ентри-фрагер
Мікрофон: Так
i own this site lol
Основні показники профілю
Улюблена зброя
AK-47
Точність хедшотів
52.8%
(Top 20%)
Сер. шкода / Раунд
150.54 (Top 50%)
Статус акаунту
Бан не виявлено
Детальна статистика
Вбивства з ножа
1,686
Вбивства з електрошокера (Zeus)
176
Вбивства гранатами
383
Вбивства коктейлем Молотова
325
Вбивства засліплених ворогів
3,093
Вбивства зброєю ворога
9,752
Подарована зброя тімейтам
9,327
Всього зароблено грошей
$318M
Зіграно матчів
4,965
Всього завдано шкоди
14M
Тенденції ефективності
Динаміка вашої статистики з часом. Оновлюється щодня при вході.
Співвідношення K/D
Відсоток перемог
Відсоток хедшотів (HS)
ADR
Вбивства зі зброї
Відсоток перемог у раундах на мапах
Тренд точності зброї (%)
Тренд виконання цілей гри
Типи вбивств
Володіння зброєю
Детальний розбір ефективності за зброєю.
| Зброя | Вбивства | Точність | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 35,544 | 18.6% |
|
|
M4A4 | 10,038 | 17.8% |
|
|
AWP | 8,705 | 37.2% |
|
|
P2000 | 6,039 | 20.6% |
|
|
Desert Eagle | 5,748 | 26.3% |
|
|
Glock-18 | 3,909 | 18.5% |
|
|
AUG | 2,670 | 21.8% |
|
|
Galil AR | 2,051 | 16.9% |
|
|
P250 | 1,944 | 20.9% |
|
|
P90 | 1,693 | 15.2% |
|
|
Knife | 1,686 | 0% |
|
|
FAMAS | 1,671 | 19.5% |
|
|
MAC-10 | 1,625 | 16.4% |
|
|
MP9 | 1,616 | 18.5% |
|
|
UMP-45 | 1,381 | 20.6% |
|
|
SSG 08 | 1,361 | 28.3% |
|
|
Negev | 1,281 | 5.3% |
|
|
MP7 | 1,187 | 19.3% |
|
|
XM1014 | 870 | 17.4% |
|
|
SG 553 | 769 | 18.5% |
|
|
PP-Bizon | 601 | 13.4% |
|
|
MAG-7 | 469 | 19.2% |
|
|
Tec-9 | 407 | 16.4% |
|
|
HE Grenade | 383 | 0% |
|
|
M249 | 369 | 13.2% |
|
|
Scar20 | 352 | 21.3% |
|
|
Molotov | 325 | 0% |
|
|
Dual Berettas | 325 | 14% |
|
|
Five-SeveN | 296 | 19.8% |
|
|
Nova | 281 | 17.3% |
|
|
G3sg1 | 257 | 17.1% |
|
|
Zeus x27 | 176 | 0% |
|
|
Sawed-Off | 138 | 16.9% |
Ефективність на мапах
Відсоток перемог та кількість зіграних раундів на різних мапах.
Inferno
Відсоток перемог
50.7%
Зіграно раундів
14,581
Nuke
Відсоток перемог
52.1%
Зіграно раундів
10,471
Dust II
Відсоток перемог
51.5%
Зіграно раундів
7,966
Train
Відсоток перемог
52.6%
Зіграно раундів
7,337
Lake
Відсоток перемог
50.9%
Зіграно раундів
3,790
Vertigo
Відсоток перемог
47.4%
Зіграно раундів
3,788
Cobblestone
Відсоток перемог
49%
Зіграно раундів
3,703
Office
Відсоток перемог
76.5%
Зіграно раундів
324
Shoots
Відсоток перемог
100%
Зіграно раундів
9
Italy
Відсоток перемог
100%
Зіграно раундів
7
Baggage
Відсоток перемог
100%
Зіграно раундів
7
Sugarcane
Відсоток перемог
100%
Зіграно раундів
2
Аналіз продуктивності Leetify