zikk
0.98
K/D poměr
50.32%
Míra výher
38.9%
Headshot %
Mikrofon: Někdy
Hlavní body profilu
Oblíbená zbraň
AWP
Přesnost Headshotů
38.9%
Prům. poškození / kolo
140.82
Stav účtu
Nezjištěny žádné bany
Podrobné statistiky
Zabití nožem
448
Zabití taserem
67
Zabití granátem
176
Zabití molotovem
72
Zabití oslepených
1,232
Zabití nepřátelskou zbraní
5,871
Darované zbraně
5,241
Celkem získaných peněz
$135M
Odehrané zápasy
2,410
Celkové poškození
6.9M
Trendy výkonu
Vývoj vašich statistik v čase. Aktualizováno denně při přihlášení.
K/D poměr
Míra výher
Headshot %
ADR
Zabití zbraněmi
Míra výher kol na mapě
Trend přesnosti zbraní (%)
Trend objektivního hraní
Typy zabití
Mistrovství se zbraněmi
Detailní rozpis výkonu podle zbraně.
| Zbraň | Zabití | Přesnost | |
|---|---|---|---|
|
|
AWP | 12,366 | 39.4% |
|
|
AK-47 | 8,193 | 16.9% |
|
|
M4A4 | 5,435 | 19% |
|
|
Desert Eagle | 3,880 | 26.7% |
|
|
P2000 | 3,742 | 23.3% |
|
|
Glock-18 | 1,977 | 21.4% |
|
|
MP7 | 1,198 | 22.6% |
|
|
P90 | 1,160 | 16% |
|
|
SSG 08 | 805 | 30% |
|
|
P250 | 748 | 21.4% |
|
|
Galil AR | 624 | 17.6% |
|
|
UMP-45 | 519 | 24.6% |
|
|
Tec-9 | 516 | 20.9% |
|
|
FAMAS | 467 | 19.6% |
|
|
Knife | 448 | 0% |
|
|
PP-Bizon | 417 | 18.4% |
|
|
AUG | 363 | 21% |
|
|
MAC-10 | 326 | 20.9% |
|
|
Five-SeveN | 319 | 20.3% |
|
|
SG 553 | 311 | 18.7% |
|
|
XM1014 | 304 | 28.4% |
|
|
MP9 | 289 | 18.5% |
|
|
Negev | 278 | 6.2% |
|
|
Nova | 278 | 19.8% |
|
|
MAG-7 | 275 | 23.1% |
|
|
Scar20 | 269 | 20.2% |
|
|
G3sg1 | 266 | 20.3% |
|
|
M249 | 192 | 11.1% |
|
|
HE Grenade | 176 | 0% |
|
|
Dual Berettas | 130 | 19.9% |
|
|
Sawed-Off | 126 | 16.9% |
|
|
Molotov | 72 | 0% |
|
|
Zeus x27 | 67 | 0% |
|
|
Decoy | 1 | 0% |
Znalost map
Míra výher a odehraná kola na různých mapách.
Dust II
Míra výher
50.8%
Odehraná kola
19,165
Inferno
Míra výher
50.3%
Odehraná kola
5,015
Nuke
Míra výher
48.4%
Odehraná kola
1,649
Cobblestone
Míra výher
50.7%
Odehraná kola
1,232
Office
Míra výher
50.8%
Odehraná kola
1,155
Train
Míra výher
53%
Odehraná kola
607
Vertigo
Míra výher
65.4%
Odehraná kola
78
Lake
Míra výher
60.6%
Odehraná kola
66
Italy
Míra výher
51%
Odehraná kola
49
Shoots
Míra výher
61.9%
Odehraná kola
42
Sugarcane
Míra výher
63.2%
Odehraná kola
19
Baggage
Míra výher
18.2%
Odehraná kola
11
Analýza výkonu Leetify