Chahine1
0.64
K/D қатынасы
46.37%
Жеңіс пайызы
40.7%
Хэдшот %
Рөлі: Support
Микрофон: Кейде
:)
Профиль ерекшеліктері
Таңдаулы қару
AK-47
Хэдшот дәлдігі
40.7%
Орташа зақым / Раунд
84.33
Тіркелгі күйі
Бұғаттаулар табылмады
Толық статистика
Пышақпен өлтіру
174
Зевспен өлтіру
38
Гранатамен өлтіру
33
Молотовпен өлтіру
36
Соқыр күйде өлтіру
266
Жаудың қаруымен өлтіру
696
Берілген қарулар
1,483
Жалпы табылған ақша
$35M
Ойналған матчтар
761
Жалпы жасалған зақым
1M
Өнімділік трендтері
Уақыт өте келе статистикаңыздың өзгеруі. Кірген сайын күнделікті жаңартылады.
K/D қатынасы
Жеңіс пайызы
Хэдшот %
ADR
Қарумен өлтірулер
Карталардағы жеңіс %
Қару дәлдігінің тренді (%)
Объективті ойын тренді
Өлтіру түрлері
Қаруды меңгеру
Қару бойынша өнімділіктің егжей-тегжейлі талдауы.
| Қару | Өлтірулер | Дәлдік | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 1,420 | 12.5% |
|
|
M4A4 | 1,392 | 13.8% |
|
|
AWP | 555 | 27.2% |
|
|
P2000 | 424 | 16.4% |
|
|
Galil AR | 324 | 11.8% |
|
|
Glock-18 | 324 | 15.8% |
|
|
SG 553 | 256 | 13.6% |
|
|
P250 | 249 | 11.7% |
|
|
Desert Eagle | 235 | 22.4% |
|
|
Knife | 174 | 0% |
|
|
AUG | 171 | 14.9% |
|
|
FAMAS | 150 | 13.5% |
|
|
MP7 | 101 | 13.8% |
|
|
P90 | 83 | 11.9% |
|
|
PP-Bizon | 79 | 10.6% |
|
|
SSG 08 | 78 | 24.2% |
|
|
UMP-45 | 68 | 9.8% |
|
|
Tec-9 | 61 | 14.9% |
|
|
Dual Berettas | 52 | 20.1% |
|
|
Nova | 49 | 14.8% |
|
|
XM1014 | 48 | 19% |
|
|
Negev | 42 | 3.8% |
|
|
Zeus x27 | 38 | 0% |
|
|
Molotov | 36 | 0% |
|
|
HE Grenade | 33 | 0% |
|
|
MP9 | 27 | 14.8% |
|
|
Scar20 | 25 | 20.5% |
|
|
M249 | 23 | 3.3% |
|
|
MAC-10 | 22 | 15.8% |
|
|
G3sg1 | 17 | 15.7% |
|
|
Five-SeveN | 14 | 13.5% |
|
|
MAG-7 | 12 | 13.6% |
|
|
Sawed-Off | 8 | 12.6% |
Карталарды меңгеру
Әртүрлі карталардағы жеңіс пайызы мен ойналған раундтар.
Inferno
Жеңіс пайызы
48%
Ойналған раундтар
2,725
Dust II
Жеңіс пайызы
49.7%
Ойналған раундтар
2,344
Nuke
Жеңіс пайызы
47%
Ойналған раундтар
1,947
Vertigo
Жеңіс пайызы
41.5%
Ойналған раундтар
701
Train
Жеңіс пайызы
45.7%
Ойналған раундтар
162
Office
Жеңіс пайызы
47.3%
Ойналған раундтар
131
Italy
Жеңіс пайызы
44.3%
Ойналған раундтар
97
Shoots
Жеңіс пайызы
0%
Ойналған раундтар
4
Baggage
Жеңіс пайызы
100%
Ойналған раундтар
3
Leetify өнімділік талдауы