zikk
0.98
K/D Ratio
50.32%
Vinstprocent
38.9%
Headshot %
Mikrofon: Ibland
Profilhöjdpunkter
Signaturvapen
AWP
Headshot Träffsäkerhet
38.9%
Genomsnittlig skada / runda
140.82
Kontostatus
Inga avstängningar upptäckta
Detaljerad statistik
Knivkills
448
Taser-kills
67
Granatkills
176
Molotovkills
72
Kills som blind
1,232
Kills med fiendens vapen
5,871
Donerade Vapen
5,241
Totalt Intjänade Pengar
$135M
Spelade Matcher
2,410
Total Skada
6.9M
Prestandatrender
Din statistik över tid. Uppdateras dagligen när du loggar in.
K/D Ratio
Vinstprocent
Headshot %
ADR
Vapenkills
Kartrunda Vinstprocent
Vapenträffsäkerhet Trend (%)
Objektivt Spel Trend
Typer av Kills
Vapenmästerskap
Detaljerad uppdelning av prestanda per vapen.
| Vapen | Kills | Träffsäkerhet | |
|---|---|---|---|
|
|
AWP | 12,366 | 39.4% |
|
|
AK-47 | 8,193 | 16.9% |
|
|
M4A4 | 5,435 | 19% |
|
|
Desert Eagle | 3,880 | 26.7% |
|
|
P2000 | 3,742 | 23.3% |
|
|
Glock-18 | 1,977 | 21.4% |
|
|
MP7 | 1,198 | 22.6% |
|
|
P90 | 1,160 | 16% |
|
|
SSG 08 | 805 | 30% |
|
|
P250 | 748 | 21.4% |
|
|
Galil AR | 624 | 17.6% |
|
|
UMP-45 | 519 | 24.6% |
|
|
Tec-9 | 516 | 20.9% |
|
|
FAMAS | 467 | 19.6% |
|
|
Knife | 448 | 0% |
|
|
PP-Bizon | 417 | 18.4% |
|
|
AUG | 363 | 21% |
|
|
MAC-10 | 326 | 20.9% |
|
|
Five-SeveN | 319 | 20.3% |
|
|
SG 553 | 311 | 18.7% |
|
|
XM1014 | 304 | 28.4% |
|
|
MP9 | 289 | 18.5% |
|
|
Negev | 278 | 6.2% |
|
|
Nova | 278 | 19.8% |
|
|
MAG-7 | 275 | 23.1% |
|
|
Scar20 | 269 | 20.2% |
|
|
G3sg1 | 266 | 20.3% |
|
|
M249 | 192 | 11.1% |
|
|
HE Grenade | 176 | 0% |
|
|
Dual Berettas | 130 | 19.9% |
|
|
Sawed-Off | 126 | 16.9% |
|
|
Molotov | 72 | 0% |
|
|
Zeus x27 | 67 | 0% |
|
|
Decoy | 1 | 0% |
Kartkännedom
Vinstprocent och spelade rundor över olika kartor.
Dust II
Vinstprocent
50.8%
Spelade Rundor
19,165
Inferno
Vinstprocent
50.3%
Spelade Rundor
5,015
Nuke
Vinstprocent
48.4%
Spelade Rundor
1,649
Cobblestone
Vinstprocent
50.7%
Spelade Rundor
1,232
Office
Vinstprocent
50.8%
Spelade Rundor
1,155
Train
Vinstprocent
53%
Spelade Rundor
607
Vertigo
Vinstprocent
65.4%
Spelade Rundor
78
Lake
Vinstprocent
60.6%
Spelade Rundor
66
Italy
Vinstprocent
51%
Spelade Rundor
49
Shoots
Vinstprocent
61.9%
Spelade Rundor
42
Sugarcane
Vinstprocent
63.2%
Spelade Rundor
19
Baggage
Vinstprocent
18.2%
Spelade Rundor
11
Leetify prestationsanalys