Chahine1
0.64
K/D Ratio
46.37%
Vinstprocent
40.7%
Headshot %
Roll: Support
Mikrofon: Ibland
:)
Profilhöjdpunkter
Signaturvapen
AK-47
Headshot Träffsäkerhet
40.7%
Genomsnittlig skada / runda
84.33
Kontostatus
Inga avstängningar upptäckta
Detaljerad statistik
Knivkills
174
Taser-kills
38
Granatkills
33
Molotovkills
36
Kills som blind
266
Kills med fiendens vapen
696
Donerade Vapen
1,483
Totalt Intjänade Pengar
$35M
Spelade Matcher
761
Total Skada
1M
Prestandatrender
Din statistik över tid. Uppdateras dagligen när du loggar in.
K/D Ratio
Vinstprocent
Headshot %
ADR
Vapenkills
Kartrunda Vinstprocent
Vapenträffsäkerhet Trend (%)
Objektivt Spel Trend
Typer av Kills
Vapenmästerskap
Detaljerad uppdelning av prestanda per vapen.
| Vapen | Kills | Träffsäkerhet | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 1,420 | 12.5% |
|
|
M4A4 | 1,392 | 13.8% |
|
|
AWP | 555 | 27.2% |
|
|
P2000 | 424 | 16.4% |
|
|
Galil AR | 324 | 11.8% |
|
|
Glock-18 | 324 | 15.8% |
|
|
SG 553 | 256 | 13.6% |
|
|
P250 | 249 | 11.7% |
|
|
Desert Eagle | 235 | 22.4% |
|
|
Knife | 174 | 0% |
|
|
AUG | 171 | 14.9% |
|
|
FAMAS | 150 | 13.5% |
|
|
MP7 | 101 | 13.8% |
|
|
P90 | 83 | 11.9% |
|
|
PP-Bizon | 79 | 10.6% |
|
|
SSG 08 | 78 | 24.2% |
|
|
UMP-45 | 68 | 9.8% |
|
|
Tec-9 | 61 | 14.9% |
|
|
Dual Berettas | 52 | 20.1% |
|
|
Nova | 49 | 14.8% |
|
|
XM1014 | 48 | 19% |
|
|
Negev | 42 | 3.8% |
|
|
Zeus x27 | 38 | 0% |
|
|
Molotov | 36 | 0% |
|
|
HE Grenade | 33 | 0% |
|
|
MP9 | 27 | 14.8% |
|
|
Scar20 | 25 | 20.5% |
|
|
M249 | 23 | 3.3% |
|
|
MAC-10 | 22 | 15.8% |
|
|
G3sg1 | 17 | 15.7% |
|
|
Five-SeveN | 14 | 13.5% |
|
|
MAG-7 | 12 | 13.6% |
|
|
Sawed-Off | 8 | 12.6% |
Kartkännedom
Vinstprocent och spelade rundor över olika kartor.
Inferno
Vinstprocent
48%
Spelade Rundor
2,725
Dust II
Vinstprocent
49.7%
Spelade Rundor
2,344
Nuke
Vinstprocent
47%
Spelade Rundor
1,947
Vertigo
Vinstprocent
41.5%
Spelade Rundor
701
Train
Vinstprocent
45.7%
Spelade Rundor
162
Office
Vinstprocent
47.3%
Spelade Rundor
131
Italy
Vinstprocent
44.3%
Spelade Rundor
97
Shoots
Vinstprocent
0%
Spelade Rundor
4
Baggage
Vinstprocent
100%
Spelade Rundor
3
Leetify prestationsanalys