Chahine1
0.64
K/D Oranı
46.37%
Kazanma Oranı
40.7%
Headshot %
Rol: Destek
Mikrofon: Bazen
:)
Profil Öne Çıkanları
İmza Silah
AK-47
Headshot İsabeti
40.7%
Ort. Hasar / Raund
84.33
Hesap Durumu
Yasaklama Tespit Edilmedi
Detaylı İstatistikler
Bıçak Leşleri
174
Taser Leşleri
38
El Bombası Leşleri
33
Molotof Leşleri
36
Körken Alınan Leşler
266
Düşman Silahı Leşleri
696
Bağışlanan Silahlar
1,483
Kazanılan Toplam Para
$35M
Oynanan Maçlar
761
Verilen Toplam Hasar
1M
Performans Trendleri
Zaman içindeki istatistik ilerlemeniz. Giriş yaptığınızda günlük olarak güncellenir.
K/D Oranı
Kazanma Oranı
Headshot %
ADR
Silah Leşleri
Harita Raund Kazanma Oranı
Silah İsabet Trendi (%)
Görev Oyunu Trendi
Leş Türleri
Silah Ustalığı
Silahlara göre detaylı performans dökümü.
| Silah | Leş | İsabet | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 1,420 | 12.5% |
|
|
M4A4 | 1,392 | 13.8% |
|
|
AWP | 555 | 27.2% |
|
|
P2000 | 424 | 16.4% |
|
|
Galil AR | 324 | 11.8% |
|
|
Glock-18 | 324 | 15.8% |
|
|
SG 553 | 256 | 13.6% |
|
|
P250 | 249 | 11.7% |
|
|
Desert Eagle | 235 | 22.4% |
|
|
Knife | 174 | 0% |
|
|
AUG | 171 | 14.9% |
|
|
FAMAS | 150 | 13.5% |
|
|
MP7 | 101 | 13.8% |
|
|
P90 | 83 | 11.9% |
|
|
PP-Bizon | 79 | 10.6% |
|
|
SSG 08 | 78 | 24.2% |
|
|
UMP-45 | 68 | 9.8% |
|
|
Tec-9 | 61 | 14.9% |
|
|
Dual Berettas | 52 | 20.1% |
|
|
Nova | 49 | 14.8% |
|
|
XM1014 | 48 | 19% |
|
|
Negev | 42 | 3.8% |
|
|
Zeus x27 | 38 | 0% |
|
|
Molotov | 36 | 0% |
|
|
HE Grenade | 33 | 0% |
|
|
MP9 | 27 | 14.8% |
|
|
Scar20 | 25 | 20.5% |
|
|
M249 | 23 | 3.3% |
|
|
MAC-10 | 22 | 15.8% |
|
|
G3sg1 | 17 | 15.7% |
|
|
Five-SeveN | 14 | 13.5% |
|
|
MAG-7 | 12 | 13.6% |
|
|
Sawed-Off | 8 | 12.6% |
Harita Ustalığı
Farklı haritalardaki kazanma oranları ve oynanan raundlar.
Inferno
Kazanma Oranı
48%
Oynanan Raund
2,725
Dust II
Kazanma Oranı
49.7%
Oynanan Raund
2,344
Nuke
Kazanma Oranı
47%
Oynanan Raund
1,947
Vertigo
Kazanma Oranı
41.5%
Oynanan Raund
701
Train
Kazanma Oranı
45.7%
Oynanan Raund
162
Office
Kazanma Oranı
47.3%
Oynanan Raund
131
Italy
Kazanma Oranı
44.3%
Oynanan Raund
97
Shoots
Kazanma Oranı
0%
Oynanan Raund
4
Baggage
Kazanma Oranı
100%
Oynanan Raund
3
Leetify Performans Analizi