Chahine1
0.64
Співвідношення K/D
46.37%
Відсоток перемог
40.7%
Відсоток хедшотів (HS)
Роль: Саппорт
Мікрофон: Іноді
:)
Основні показники профілю
Улюблена зброя
AK-47
Точність хедшотів
40.7%
Сер. шкода / Раунд
84.33
Статус акаунту
Бан не виявлено
Детальна статистика
Вбивства з ножа
174
Вбивства з електрошокера (Zeus)
38
Вбивства гранатами
33
Вбивства коктейлем Молотова
36
Вбивства засліплених ворогів
266
Вбивства зброєю ворога
696
Подарована зброя тімейтам
1,483
Всього зароблено грошей
$35M
Зіграно матчів
761
Всього завдано шкоди
1M
Тенденції ефективності
Динаміка вашої статистики з часом. Оновлюється щодня при вході.
Співвідношення K/D
Відсоток перемог
Відсоток хедшотів (HS)
ADR
Вбивства зі зброї
Відсоток перемог у раундах на мапах
Тренд точності зброї (%)
Тренд виконання цілей гри
Типи вбивств
Володіння зброєю
Детальний розбір ефективності за зброєю.
| Зброя | Вбивства | Точність | |
|---|---|---|---|
|
|
AK-47 | 1,420 | 12.5% |
|
|
M4A4 | 1,392 | 13.8% |
|
|
AWP | 555 | 27.2% |
|
|
P2000 | 424 | 16.4% |
|
|
Galil AR | 324 | 11.8% |
|
|
Glock-18 | 324 | 15.8% |
|
|
SG 553 | 256 | 13.6% |
|
|
P250 | 249 | 11.7% |
|
|
Desert Eagle | 235 | 22.4% |
|
|
Knife | 174 | 0% |
|
|
AUG | 171 | 14.9% |
|
|
FAMAS | 150 | 13.5% |
|
|
MP7 | 101 | 13.8% |
|
|
P90 | 83 | 11.9% |
|
|
PP-Bizon | 79 | 10.6% |
|
|
SSG 08 | 78 | 24.2% |
|
|
UMP-45 | 68 | 9.8% |
|
|
Tec-9 | 61 | 14.9% |
|
|
Dual Berettas | 52 | 20.1% |
|
|
Nova | 49 | 14.8% |
|
|
XM1014 | 48 | 19% |
|
|
Negev | 42 | 3.8% |
|
|
Zeus x27 | 38 | 0% |
|
|
Molotov | 36 | 0% |
|
|
HE Grenade | 33 | 0% |
|
|
MP9 | 27 | 14.8% |
|
|
Scar20 | 25 | 20.5% |
|
|
M249 | 23 | 3.3% |
|
|
MAC-10 | 22 | 15.8% |
|
|
G3sg1 | 17 | 15.7% |
|
|
Five-SeveN | 14 | 13.5% |
|
|
MAG-7 | 12 | 13.6% |
|
|
Sawed-Off | 8 | 12.6% |
Ефективність на мапах
Відсоток перемог та кількість зіграних раундів на різних мапах.
Inferno
Відсоток перемог
48%
Зіграно раундів
2,725
Dust II
Відсоток перемог
49.7%
Зіграно раундів
2,344
Nuke
Відсоток перемог
47%
Зіграно раундів
1,947
Vertigo
Відсоток перемог
41.5%
Зіграно раундів
701
Train
Відсоток перемог
45.7%
Зіграно раундів
162
Office
Відсоток перемог
47.3%
Зіграно раундів
131
Italy
Відсоток перемог
44.3%
Зіграно раундів
97
Shoots
Відсоток перемог
0%
Зіграно раундів
4
Baggage
Відсоток перемог
100%
Зіграно раундів
3
Аналіз продуктивності Leetify